Radomka przegrała w Opolu

W meczu 18. kolejki Tauron Ligi siatkarki Moya Radomki Radom przegrały na wyjeździe 1:3 z Uni Opole.

Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Pierwszego i drugiego seta gospodynie wygrały do 24 i 23. Kolejna partia (27:25) padła już łupem naszego zespołu, ale w czwartym secie ponownie to Uni było górą (25:23) i ostatecznie triumfowało w całym pojedynku 3:1.

Radomka spadła na 7. miejsce w tabeli, a w następnej kolejce zagra na wyjeździe z ŁKS-em.

Uni Opole – Moya Radomka Radom 3:1 (26:24, 25:23, 25:27, 25:23)

Uni: Bińczycka 2, Zaroślińska-Król 25, Pamuła 14, Lijewska 3, Orzyłowska 14, Połeć 13, Adamek (libero), McCall, Sieradzka.

Radomka: Gajer 1, Gałkowska 11, Johnson 21, Murek 18, Świrad 12, Scholzel 7, Stenzel (libero) oraz Reiter 6, Nowakowska 1, Dąbrowska, Rybak-Czyrniańska.

MVP: Katarzyna Zaroślińska-Król (Uni).