Radomska szkoła uczestniczy w projekcie Mazowieckiego Kuratorium OświatyKuratorium Oświaty w Warszawie realizuje program dla nauczycieli i rodziców – ”Reaguj i wspieraj. Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość”. Jego celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w czasie zdalnej edukacji

Będzie on realizowany w postaci webinariów na temat potrzeb emocjonalnych i psychicznych dzieci oraz młodzieży, wspomagania w nauce, bezpieczeństwa w sieci i ochrony danych osobowych. Do udziału w projekcie przystąpiła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Radomiu. – Program cieszy się zainteresowaniem wśród rodziców i nauczycieli – informuje Łukasz Zawistowski, dyrektor szkoły.

Cykl spotkań będzie się składać z 3 webinarów dla rodziców i 3 dla nauczycieli. Spotkania prowadzone będą przez ekspertów tematycznych w okresie styczeń – marzec 2021. 

Mazowieckie Kuratorium Oświaty realizuje projekt we współpracy z NASK Państwowym Instytutem Badawczym, Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim, Komendą Stołeczną Policji, Urzędem Ochrony Danych Osobowych oraz Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. 

Fot: www.gov.pl

KomentarzeCLOSE
CLOSE