full screen background image

Radomski szpital chce wymienić łóżka dla chorychRadomski Szpital Specjalistyczny chce wymienić łóżka w salach chorych, a pieniądze na ten cel pozyskać z Budżetu Obywatelskiego. Lecznica zgłosiła swój projekt i liczy na głosy mieszkańców

Dobry sprzęt, wykwalifikowani lekarze ale też poczucie bezpieczeństwa i wygoda decydują o szybkim powrocie pacjentów do zdrowia. Na poprawę warunków w jakich leczeni są chorzy stawia miejski szpital i chce wymienić łóżka w salach chorych. O tym jak potrzebne są nowe łóżka wie doskonale Agata Mróz, pielęgniarka oddziałowa oddziału chirurgii w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Oddział dysponuje 50 łóżkami i zwykle wszystkie są zajęte:

Łóżka miałyby być wyposażone w materace przeciwodleżynowe:

Zakup nowych łóżek ma być możliwy dzięki projektowi zgłoszonemu do Budżetu Obywatelskiego Radomia. W szpitalu trwa akcja, która ma pomóc w zebraniu jak największej liczby głosów.

Na projekt ‚”Zakup dodatkowych nowych łóżek dla pacjentów szpitala miejskiego przy ulicy Tochtermana” można głosować przez stronę www.glosowanie.konsultajce.radom.pl.

 

 

Komentarze