Radomskie szpitale będą szczepić medykówPracownicy placówek medycznych zostaną zaszczepieni w styczniu. Szczepienia przeciw COVID-19 tak jak w całej Polsce będą wykonywane i w naszym regionie w tym w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym i Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym

Radomskie szpitale zaszczepią personel placówek medycznych przeciwko koronawirusowi. Chodzi o pracowników lecznic, przychodni czy aptek z naszego regionu. Radomski Szpital Specjalistyczny na zgłoszenia od zatrudnionych poza miejską lecznicą chętnych kwalifikujących się do zaszczepienia się przeciw COVID-19 czeka tylko do czwartku, 17 grudnia do północy – mówi Elżbieta Cieślak, rzeczniczka lecznicy. Oświadczenia należy przesyłać drogą elektroniczną.

Szczepienie przeciw COVID-19 medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych oraz aptek rozpocznie się w styczniu, przed akcją szczepienia populacyjnego. Szczepienia na koronawirusa będą wykonywane także w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym. Kwalifikujący się chętni muszą zgłosić się osobiście do lecznicy na Józefowie do piątku, 18 grudnia – informuje Karolina Gajewska, rzeczniczka Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.

Szczepienia przeciw COVID-19 pracowników placówek medycznych będą wykonywane także m.in. w lecznicach w Pionkach, Kozienicach, Przysusze, Zwoleniu, Nowym Mieście nad Pilicą czy Grójcu. 

Komentarze