Radomskie Zaułki Książki – konkursWielbiciele fotografowania i książek mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym Radomskie Zaułki Książki. Trwa trzecia edycja tego konkursu

– Tematem nowej edycji są miejsca związane z szeroko pojętą literaturą: z pisarzami i literatami, miejscami „literackich” akcji oraz obiekty odnoszące się do ważnych wydarzeń w historii literatury. Mogą to być zarówno zabudowania lub ich fragmenty, jak i pomniki, rzeźby, otwarte przestrzenie. Czekamy i na prace dokumentalne, i na artystyczne próby ujęcia tematu – tłumaczy Marta Trojanowska z działu promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

UWAGA!

W tym roku na konkurs będą przyjmowane nie tylko fotografie, które zostały wykonane w Radomiu, ale także na terenie powiatu radomskiego.

W związku z zaistniałą sytuacją jaką mamy w kraju od kilku miesięcy, biblioteka przedłużyła termin składania prac. Prace konkursowe można nadsyłać do 30 września 2020 roku. Można je składać osobiście w siedzibie Biblioteki (ul. Piłsudskiego 12) lub wysyłać pocztą.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej biblioteki.

KomentarzeCLOSE
CLOSE