Rapto Łapto zagra w Kawiarni ArtystycznejRapto Łapto – zagra strrrasznie fajny i energetyczny koncert. To lokalni specjaliści od hałasu i ostrego brzmienia

Rapto Łapto to ośmiu zawodników wywodzących się z różnych klimatów. To zderzenie deskorolkowego flow z hardkorowym brzmieniem. Na ich koncerty należy zabierać hełmy, bo muzyka potrafi zgnieść nawet najtwardszy czosnek. Jeśli zabraknie prądu, to nie ma stresu, bo chłopaki pojadą jak Flinstonowie.

17 stycznia 2020 na sklepowych półkach ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Bardzo Fajnie”. Perkusista Tymon, żeby pojechać na koncert, musi zanosić do szkoły usprawiedliwienie od swojej mamy. Obecnie rzeźbią drugą, jeszcze fajniejszą płytę.

Zespół powstał w pierwszym kwartale 2018 r. Skład na chwilę obecną tworzą: Miłosz (gitara elektryczna), Pieczara (gitara basowa), Tymon (perkusja), Nawi (syntezator), Redzio, Charles Bluntes, Cacpa i Hi (mikrofony).

Przed chłopakami z Rapto scenę rozgrzeje Marcel Suva: (właść. Marcel Zawadzki). Produkuje muzykę od 2019 roku, miksuje, masteruje, pisze teksty + wokal. Główny producent młodej, radomskiej grupy raperskiej LABELATORIUM. Zafascynowany produkcją muzyczną i różnymi gatunkami hip/hopu (Kendrick Lammar, Frank Ocean, Travis Scott), aż po jazz (Miles Davis, Fela Kuti, itd.)

Koncert odbędzie się w piątek, 30 października. Początek o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.
Liczba miejsc mocno-kowidowo ograniczona. Impreza jest biletowana.

Komentarze