Raz, dwa, trzy – mierz i Ty! Radomska firma wspiera Stowarzyszenie.Interfach – jedna z najbardziej doświadczonych firm branży security, działająca w regionie radomskim już ponad trzy dekady, wraz z marką Hikvision wsparła lokalną organizację non – profit. Stowarzyszenie „Razem” działające na rzecz osób niepełnosprawnych otrzymało profesjonalną kamerę termowizyjną, która służy m.in. do pomiaru temperatury ciała.

Dzięki urządzeniu, bezpieczeństwo podopiecznych, pracowników i osób odwiedzających Stowarzyszenie jest wyższe, a sama procedura związana z kontrolą dostępu do budynku przebiega znacznie sprawniej i szybciej.

Ręczna kamera termowizyjna to doskonałe rozwiązanie dedykowane obiektom użyteczności publicznej, przedsiębiorstwom czy fabrykom. Charakteryzuje ją wygoda użytkowania, mobilność
i gwarancja jakości. Dlatego też, właśnie to urządzenie trafiło do wybranej przez Interfach i Hikvision organizacji pożytku publicznego. Wspólna inicjatywa miała na celu przede wszystkim pomoc i wsparcie, choć niewątpliwie stanowi ona również inspirację za którą warto podążać.

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE