Remisowo w spotkaniu czwartoligowców

Oskar Przysucha zmierzył się na własnym stadionie z beniaminkiem IV ligi Drogowcem Jedlińsk. W tym spotkaniu padł remis 2:2.

W kolejnym meczu sparingowym obu drużyn padł remis 2:2. Brami dla Oskara strzelali Tomasz Zagórski i Przemysław Śliwiński, a dla Drogowca Michał Kucharczyk Kucharczyk i Bartosz Pełka.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do zawodników Oskara Przysucha, którzy przez większość pierwszych 45. minut kontrolowali przebieg gry. Co róż atakowali bramkę strzeżoną przez Praska, ale bez skutecznie. Pierwszą dobrą sytuacje zawodnicy z Jedlińska stworzyli sobie około 20 minuty i od tego czasu mogliśmy ich trochę częściej widywać na połowie gospodarzy. Mimo, że to Oskar kontrolował grę to jako pierwsi bramkę zdobyli goście i w 34. minucie spotkania Michał Kucharczyk otworzył wynik meczu. Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać, bo już minutę później sędzia główny podyktował rzut wolny dla Oskara Przysucha na 19. metrze. Jego wykonawcą był Tomasz Zagórski, który pięknym strzałem z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania, a bramkarz Drogowca Jedlińsk odprowadził tylko piłkę wzrokiem.

Drugie 45. minut to już bardziej wyrównana gra ze strony obu zespołów. Zawodnicy z Jedlińska poczuli, że to spotkanie mogą wygrać i już w 65. minucie meczu powracający z Niemiec Bartosz Pełka strzela bramkę na 1:2. Oskar rzucił się do odrabiania start i te ataki przyniosły skutek. W 70. minucie spotkania z rzutu wolnego wyrównał Przemysław Śliwiński i mieliśmy ponownie remis. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Choć jak to w sparingu, wynik nie miał zasadniczego znaczenia.

Kolejnymi sparing partnerami beniaminka IV ligi Drogowca Jedlińsk będą:  sobotę (29 lipca) Stal Niewiadów, w środę (2 sierpnia) LKS Promna i w sobotę (5 sierpnia) Spartakus Daleszyce.

Oskar Przysucha rozegra jeszcze trzy mecze kontrolne przed startem sezonu 2017/2018 w IV lidze z następującymi przeciwnikami: 29 lipca z Granatem Skarżysko-Kamienna w Skarżysku, 2 sierpnia z Ceramiką Opoczno i 5 sierpnia z Neptunem Końskie w Przysusze.

OSKAR PRZYSUCHA – DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:2 (1:1)
Bramki:
Zagórski (35.), Śliwiński (70.) – Kucharczyk (34.), Pełka (65.)
Oskar I połowa: Wieczorek – Najdzik, Moskwa, Zieliński, Abramczyk, Bartosiak, Czarnota, Sapieja, Zagórski, P.Gil, Śliwiński.
Oskar II połowa: Wnukowski – Najdzik (86. Kapusta), Moskwa, Zieliński, M.Gil, Kos, Czarnota (82. Prażmowski), Zagórski (75. Sapieja), Płuciennik, P.Gil (78. Bartosiak), Śliwiński (74. Skalski).
Drogowiec: Prasek (46. Majos) – Michalski, M.Kobylarczyk, Mortka, Rdzanek, Bojek (46. Pełka), Gromski (46. Pawelec), Bouchniba (55. P. Kobylarczyk), Prus (46. Kwaśnik), Kubryn (46. Janiszewski), Kucharczyk (63. Grzywacz).