full screen background image

Remont poradni stomatologicznychNowe ściany, posadzki, wymiana instalacji grzewczej i klimatyzacji – to zakres prac remontowych poradni stomatologicznych w miejskiej lecznicy. Roboty budowlano-modernizacyjne w budynku przy ulicy Lekarskiej już ruszyły i potrwają do końca kwietnia przyszłego roku. Chodzi o cztery poradnie: ortodoncji, protetyki, chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologii zachowawczej

Radomski Szpital Specjalistyczny remontuje 4 poradnie stomatologiczne: ortodoncji, protetyki, chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologii zachowawczej. Wszystkie znajdują się na 3 piętrze w budynku przy ulicy Lekarskiej. To inwestycja kończąca modernizację poradni w miejskiej lecznicy. W kolejnym etapie miasto chce wyremontować oddziały szpitalne – mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Remont poradni stomatologicznych obejmuje m.in. postawienie nowych ścian, wykonanie podwieszanych sufitów, wymianę klimatyzacji i instalacji grzewczej. Modernizacja potrwa do końca kwietnia przyszłego roku. Jak podkreśla wiceprezydent Zawodnik – prace wykonywane są z myślą o pacjentach.

Koszt remontu poradni stomatologicznych w szpitalu miejskim to 853 tysiące złotych.

Komentarze