full screen background image

Rodzina zmarłego 43-latka zakażonaNajbliższa rodzina zmarłego pacjenta Radomskiego Szpitala Specjalistycznego jest zakażona koronawirusem. To żona i dwoje dzieci 43-letniego mieszkańca Radzanowa w powiecie białobrzeskim. Mężczyzna był pierwszym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w Radomiu i pierwszą śmiertelną ofiarą COVID-19 w województwie mazowieckim

Są zakażeni i przebywają na domowej kwarantannie – żona oraz dzieci zmarłego w Radomiu 43-letniego mieszkańca powiatu białobrzeskiego mają koronawirusa. To 3-osobowa rodzina mężczyzny, który zmarł w niedzielę w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Do miejskiej lecznicy trafił jako pacjent zero zakażony COVID-19. Bliscy zmarłego na chwilę obecną nie wymagają szpitalnego leczenia. Stan ich zdrowia monitorują lekarze i białobrzeski sanepid – mówi Joanna Narożniak, rzeczniczka prasowa Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Przypomnijmy, zmarły był mieszkańcem Radzanowa i pracował jako kierowca Państwowej Komunikacji Samochodowej. Sanepid nadal poszukuje pasażerów podróżujących PKS-em w dniach od 9 do 11 marca między miejscowościami: Białobrzegi, Warszawa, Grójec, Goszczyn, Zbrosza i Stara Błotnica. To potencjalni zakażeni koronawirusem.

Komentarze