Rozpoczęła się rekrutacja na warsztaty terapii zajęciowej w ZakrzewieWarsztaty terapii zajęciowej pozwalają osobom niepełnosprawnym uczestniczyć w zajęciach będących rehabilitacją społeczną i zawodową. Teraz możliwość uczestniczenia w tego typu warsztatach będą mieli również mieszkańcy gminy Zakrzew. Ruszył pilotażowy nabór

Wójt Zakrzewa oraz Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Do Celu” im Św. Brata Alberta w Radomiu prowadzą nabór uczestników do tworzącego się na terenie Gminy Zakrzew Warsztatu Terapii Zajęciowej.
– Do tej pory zainteresowani warsztatami musieli szukać pomocy w radomskich instytucjach – mówi Leszek Margas, wójt Gminy Zakrzew

Do wzięcia udziału w rekrutacji konieczne jest wypełnienie podania o przyjęcie oraz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. W pierwszym naborze założono utworzenie grupy zajęciowej liczącej od 25 do 30 osób.
– Zainteresowanie udziałem w warsztatach jest bardzo duże – zaznacza Margas

Zainteresowani zapisaniem się do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zakrzewie proszeni są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zakrzewie. Szczegóły na stronie Gminy Zakrzew.

 

Komentarze