Rusza cykl podcastów „Radom – Miasto przyszłości”Rusza cykl podcastów „Radom – Miasto przyszłości”. To nowy projekt Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”. Premierowy odcinek cyklu z udziałem urbanisty dr Tomasza Zaborowskiego zostanie udostępniony w czwartek, 28 stycznia

Jaka jest wizja naszego miasta w odległej perspektywie i co należy zrobić już dziś, by była optymistyczna? M.in. na takie pytania będą starali się odpowiedzieć eksperci zaproszeni do rozmów w ramach podcastów „Radom – Miasto przyszłości”. To nowy projekt Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”. W jego ramach publikowane będą materiały dźwiękowe i filmowe będące zapisem rozmów z ekspertami. Jak wyjaśnia Paweł Błach z „Amfiteatru”, pomysłodawca cyklu – poruszane tematy będą dotyczyć naszego miasta, jego problematyki i wizji.

Tematem premierowego odcinka będzie urbanistyka, a gościem radomski planista przestrzenny dr Tomasz Zaborowski. Rozmowę poprowadzi Paweł Błach z “Amfiteatru”. Podcast zostanie udostępniony w czwartek, 28 stycznia o godz. 18:00.

Podcasty i filmy w ramach cyklu „Radom – Miasto przyszłości” będą udostępniane na facebooku „Amfiteatru”. Kolejne odcinki mają pojawiać się co miesiąc. 

Komentarze