Siatkarze GKS Jastrzębia wracają bez punktów

Rozpoczął się sezon II Ligii Mazowieckiej w piłce siatkowej mężczyzn. Pierwszy mecz nie należał do siatkarzy z GKS Jastrzębia. Na wyjeździe przegrali 2:3 z Olymp Błonie

Na portalu społecznościowym jastrzębskich zawodników można przeczytać o emocjach jakie im towarzyszyły:

…W pierwszym secie to była siatkarska joga bonito. Bawiliśmy się grą, robiliśmy swoje i pewnie tylko przez nasze niewymuszone, niepotrzebne błędy rywale zdobyli „aż” 19 punktów. To był nasz set. Druga partia to znacznie bardziej wyrównany bój, ale od początku do końca kontrolowaliśmy sytuację. Grając na przewagi zachowaliśmy zimną krew wygrywając seta do 28. W trzeciej partii wydarzyło się coś, czego nie potrafimy zrozumieć. Przy stanie 23:20 dla nas, mieliśmy piłkę w górze, której nie potrafiliśmy skończyć. Rywale nie odpuścili, doprowadzili do równowagi i wygrali finalnie seta. Coś się w nas zablokowało… Czwarta partia to nerwowe akcje, masa niewymuszonych błędów po naszej stronie i przegrana do 20. Wiedzieliśmy, że mecz nie jest jeszcze przegrany. Zaczęliśmy tie-break dobrze, ale później trzy przegrane akcje z rzędu i znowu zaczęły się nerwy. Finalnie przegraliśmy tę partię do 7, a całe spotkanie 3:2. Ten mecz był do wygrania, ale musimy oddać rywalowi to na co zasłużyli. Nie poddali się, grali do końca i zasłużyli na zwycięstwo…”

Kolejny mecz przed siatkarzami GKS Jastrzębia już w najbliższą niedzielę, 29 października o godzinie 15 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jastrzębi. Na boisku spotkają się z GKS Jaguar Wolanów. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Radom.