Skromna wygrana Prochu

Skromne zwycięstwo Procha na początku zmagań w Campeon Lidze Okręgowej. Cudowna bramka Mateusza Kołodzieja, okrasiła dzisiejsze widowisko.

Proch Pionki pokonał beniaminka ligi okręgowej, Grację Tczów 0:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył, Mateusz Kołodziej.

Ciężko było wskazać faworyta tego spotkania, ponieważ Gracja w rozgrywkach A klasy nie odnotowała żadnej porażki, a co ważniejsze, była nie pokonana od 20. spotkań. Dobrą passę przerwał dopiero Proch Pionki.

Drużyna z Tczowa po czterech latach wróciła ponownie do „okręgówki”, w której grała w sezonie 2012/2013. W tamtym okresie Proch dwukrotnie pokonał Grację w lidze. Co prawda tamte zwycięstwa były znacznie bardziej okazałe od tego dzisiejszego.  Za to tu mogliśmy podziwiać piękną bramkę w wykonaniu Mateusza Kołodzieja, który jak się później okazało, ustalił wynik spotkania już w 47. minucie meczu.