SOR na Józefowie nadal przepełniony123 pacjentów – tylu pacjentów zarejestrowała ostatniej doby na SOR-ze lecznica na Józefowie. Jak informuje Karolina Gajewska, rzeczniczka Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego – to liczba chorych porównywalna do wyników wcześniejszych rejestracji

SOR na Józefowie nadal przepełniony. Jak informuje Karolina Gajewska, rzeczniczka Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego – wznowienie normalnej działalności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w miejskiej lecznicy nie poprawiło jeszcze sytuacji na SOR-ze na Józefowie. To dlatego, że Szpitalny Oddział Ratunkowy przy ul. Tochtermana przyjmuje niecovidowych pacjentów dopiero od kilku dni – tłumaczy Gajewska.

Do SOR-u na Józefowie trafiło ostatniej doby ponad 120 pacjentów. To liczba chorych porównywalna z wynikami rejestracji z ubiegłego tygodnia – dodaje Gajewska.

Przypomnijmy, SOR Radomskiego Szpitala Specjalistycznego został podzielony na dwie części przyjmując od poniedziałku zarówno covidowych pacjentów, jak i chorych z negatywnym wynikiem na obecność koronawirusa.

Komentarze