full screen background image

Spektakl i festyn rodzinny na koniec majaCentrum Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Śródmieście w najbliższy czwartek zaprasza rodziców z dziećmi na przedstawienie pt. „Kopciuszek”, w którym aktorami będą wychowankowie Publicznego Przedszkola numer 4 w Radomiu. Dzień później z inicjatywy CAL dla osiedla Nad Potokiem odbędzie się festyn rodzinny. W harmonogramie piątkowego wydarzenia znalazły się liczne atrakcje m.in.: występy i pokazy artystyczne, konkursy z nagrodami, nauka robienia tatuażu czy jazdy motorem na symulatorze.

W czwartek, 30 maja o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Muzycznych przy ulicy 25 Czerwca 70 wystawiona zostanie baśń „Kopciuszek”.

Spektakl dedykowany jest rodzicom z dziećmi w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym. Aktorami w przedstawieniu będą dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola numer 4. Współorganizatorem spotkania jest Zespół Pracy Socjalnej numer 2. Wstęp jest bezpłatny.

W najbliższy piątek, 31 maja zespół Centrum Aktywności Lokalnej dla osiedla Nad Potokiem zaprasza na festyn rodzinny. Impreza odbędzie się na placu zabaw pomiędzy blokami przy ulicy Olsztyńskiej 29 i Sadkowskiej 15 w godzinach od 14.30 do 17.30.

W trakcie festynu przewidziane są występy artystyczne dzieci z Publicznego Przedszkola numer 3 i 17, pokazy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 33, a także liczne konkursy z nagrodami – m. in. konkursy sportowe, na temat bezpieczeństwa, konkurs rodzinny. Będzie można również sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze jazdy motorem, zjeść watę cukrową lub popcorn, poskakać na dmuchanym zamku. Nie zabraknie również atrakcji w postaci malowania twarzy czy robienia tatuażu.

Festyn współorganizują Zespół Pracy Socjalnej numer 1, Urząd Miejski, radni Rady Miejskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu i Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto.

Komentarze