full screen background image

Spotkanie z Izabelą KrasińskąIzabela Krasińska, autorka powieści Za głosem serca będzie gościem nowo wyremontowanej i oddanej czytelnikom Filii nr 2. Spotkanie z pisarką odbędzie się w czwartek, 21 września.

Spotkanie rozpocznie się o godz.18 w Filii nr 2 przy ul. Zientarskiego 1. O pisaniu – nie tylko dla kobiet, drodze twórczej i literaturze z autorką porozmawia Dariusz Wróbel.

„Za głosem serca” to piękna opowieść o sile przyjaźni, miłości i rodziny. Udowadnia, że mimo nieustannych wyzwań rzucanych przez los, tuż za rogiem czeka na nas szczęście, a każde nawet najbardziej bolesne doświadczenie może wzmacniać.

Informacje o autorce:
Izabela Maria Krasińska, rocznik 1989, absolwentka filologii polskiej. Uwielbia koty, francuską muzykę, literaturę pozytywistyczną i polskie reportaże. Wielbicielka kina studyjnego oraz serialu The Walking Dead.

Od lat wierna fanka Garou, który niechcący odmienił jej życie (bardziej niż pozytywnie). Aby zrozumieć, o czym śpiewa, nauczyła się francuskiego. Śmieje się, że jest magistrem ironii (pracę magisterską napisała o ironii w twórczości Zygmunta Miłoszewskiego). Z natury melancholijna i ponura, choć bliźni uważają inaczej.

Mieszka w małej miejscowości pod Radomiem.

Autorka powieści: Pod skrzydłami miłości oraz Za głosem serca.

Komentarze