Środkowa odchodzi z RadomkiW nadchodzącym sezonie w barwach E.Leclerc Moya Radomki Radom nie zobaczymy Justyny Łukasik – poinformował klub z Tauron Ligi na swojej oficjalnej stronie.

Dla środkowej był to dziesiąty sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. W E.Leclerc Moya Radomce Radom spędziła rok. Rozegrała 30 spotkań, 110 setów i zdobyła 263 punkty. W rankingu blokujących uplasowała się na 23. pozycji z dorobkiem 49 oczek. Z 15 asami serwisowymi zajęła 20. miejsce w rankingu zagrywających. Justyna została wyróżniona także statuetką MVP w meczu przeciwko #VolleyWrocław, w którym zdobyła 13 punktów.

– Bardzo się cieszę, że mogłam reprezentować Radom w minionym sezonie. Każdy wywalczony punkt sprawił mi ogromną radość. Chciałabym też podziękować wszystkim dziewczynom, które były w drużynie w tym sezonie, na serio przyjemnie się z wami trenowało. Sztabowi i klubowi dziękuję za możliwość rozwoju. Najbardziej szkoda, że kibice nie mogli nam w tej przygodzie towarzyszyć. To była duża radość i przyjemność! Jeszcze raz bardzo dziękuję! – mówi na pożegnanie środkowa.

Komentarze