Sromotna klęska „Luksiar” w meczu z Łęczną

Srogie lanie i porządną lekcję futbolu dostały piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom, które uległy wicemistrzyniom Polski, aż 0:8. Była to najwyższa porażka w sezonie, jakiej doznały podopieczne Wojciecha Pawłowskiego. Hat tricka w tym meczu ustrzeliła Dżesika Jaszek.

Górnik Łęczna popsuł humory na zbliżający się weekend piłkarkom Sportowej Czwórki Radom, wygrywając aż 0:8! Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego zdawały sobie sprawę, że ten mecz będzie zaliczał się do tych najtrudniejszych i tak też się stało.

Pierwsze 20-25 minut w wykonaniu „Luksiar” było dobre. Do przerwy przegrywały jedynie 0:2, więc można to uznać za sukces. Punkt kulminacyjny spotkania nastąpił w drugiej połowie. Wtedy to łęcznianki rozpoczęły ostrzał bramki Anity Snopczyńskiej jak z karabinu maszynowego. Każdy błąd w defensywie kosztował bramkę, a tych zebrało się jeszcze sześć.

Jeśli chodzi o grę „Luksiar” to nie stworzyły sobie klarownych sytuacji. Co prawda oddały kilka strzałów na bramkę rywalek, jednak w tym meczu wolne mogła sobie wziąć bramkarka gości.

W 9. kolejce LUKS Sportowa Czwórka podejmie kolejnego silnego rywala. Tym razem będzie musiała zmierzyć się z mistrzem Polski, Medykiem Konin. Ten mecz rozegrany zostanie w Radomiu.

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom – Górnik Łeczna 0:8 (0:2)

Bramki: Dżesika Jaszek 28, 62, 63, Weronika Zawistowska 36, 52, Anna Sznyrowska 49, Agata Guściora 78, Ewelina Kamczyk 90

Czwórka: Snopczyńska (75 Wicik) – Chrzanowska, Zielińska, Stasikowska, Szuba, Płóciennik (80 Gołebiowska), Iwaniszyn,. Tracz, Kołek (80 Dobrowolska), Rosińska, Sobczak.