full screen background image

„STORY TIME” – „Zabawna” Nauka Angielskiego Dla DzieciAmerican Corner Radom zaprasza na sobotnie spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych pt. „STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób, aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Zajęcia są darmowe, a grupa docelowa to dzieci w wieku 4-6 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

– „STORY TIME” to zajęcia edukacyjne poświęcone nauce języka angielskiego, prowadzone przez doświadczonego nauczyciela, panią Justynę Mazurek– lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za granicą. Zajęcia odbywają się w weekendy, zazwyczaj dwa razy w miesiącu w soboty. Ideą cyklu Story Time jest nauka języka przez zabawę, w grupach nie przekraczających 12-14 dzieci, tak żeby każdy z podopiecznych miał możliwość pracy z prowadzącym. Stawiamy na jakość, a nie ilość – podkreśliła koordynator AmC Radom, Karolina Adamczyk.

Pracownicy American Corner Radom wierzą, że nie ma lepszego sposobu na naukę niż gry i zabawy. Zajęcia odbywają się w całości w języku angielskim w wesołej atmosferze wzajemnego szacunku, bez „szkolnego” stresu. – Nie brakuje zajęć manualnych, rymowanek, konkursów czy gier. Wychodzimy z założenia, że przyjemnie jest uczyć języka poprzez zabawę. Oprócz nauczania języka angielskiego, dzieci rozwijają inne umiejętności, które później przydadzą im się w życiu osobistym i zawodowym np. praca w grupie, wyrażanie swojej opinii, umiejętność negocjacji. Zajęcia odbywają się w przyjemnej, wesołej, bezstresowej atmosferze – podsumowała Karolina Adamczyk.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu „STORY TIME” odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o godz. 10.00-11.00 lub 11.00-12.00 w American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze, każdorazowe zapisy. Zgłoszenie należy wysłać na adres adres: LIBRARY.ACRADOM@GMAIL.COM w temacie wpisując: STORY TIME, a w treści wiadomości należy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz wybraną godzinę spotkania: 10.00 lub 11.00.

Zgłoszenia AmC Radom przyjmuje do piątku (26.04.2019 r.) do godz.12.00 /lub do wyczerpania miejsc.

Komentarze