Strefa Komfortu – warsztaty plastyczno-ruchoweTo zabawa plastyczna dla całych rodzin – na tarasie radomskiej „Elektrowni” po raz drugi odbędą się familijne warsztaty w ramach Strefy Komfortu. Zajęcia poprowadzą Anna Szary i Monika Kiwak

Jak szybkie potrafią być farby? Tego dowiedzą się uczestnicy drugiej odsłony warsztatów Szary Kiwak. Zajęcia odbędą się w niedzielę w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”. Zostaną one zrealizowane w ramach Strefy Komfortu i bloku warsztatów na tarasie – mówi Michał Grabowski radomskiej „Elektrowni”.

Prowadząca zajęcia Monika Kiwak jest specjalistą od tańca współczesnego, dlatego rodzinne warsztaty w „Elektrowni” będą połączeniem sztuk plastycznych, tańca i zabawy.

Warsztaty Szaty Kiwak odbędą się w niedzielę, 18 lipca od godz. 12. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Przypomnijmy, Strefa Komfortu to wakacyjny projekt radomskiej „Elektrowni” ukierunkowany na plenerowe wydarzenia kulturalne. Składa się on z czterech paneli. To poza warsztatami koncerty zespołów alternatywnych, zajęcia jogi i projekcje filmowe. Więcej na ten temat znajduje się tutaj.

Komentarze