„Strzelanina” w Promnej

Broń Radom wygrała z outsiderem rozgrywek czwartej ligi mazowieckiej, LKS Promna 0:6, tym samym rozpoczynając pogoń za liderem z Białobrzeg. Po tym meczu Broń zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 11 punktów.

Przed meczem można było w ciemno stawiać na pewne zwycięstwo Broni. W pierwszej połowie padły tylko dwie bramki, choć do przerwy trudne warunki Broni postawili podopieczni trenera Sikorskiego. Druga połowa to już popis strzelecki podopiecznych trenera Kupca, którzy do dwóch bramek, dorzucili kolejne cztery.

Po raz kolejny piłkarze z Promnej zostali „wystrzelani” przez rywali. Do tej pory strzelili tylko dwie bramki, tracąc ich 23.

W 7. kolejce Broń zmierzy się z Perłą Złotokłos, zaś Promna poszuka punktów w meczu z Drogowcem Jedlińsk.

LKS PROMNA – BROŃ RADOM 0:6 (0:2)