Studio Piosenki Metro w Radomiu!Studio Piosenki Metro pod auspicjami Teatru Studio Buffo rozpoczyna zajęcia w Radomiu! Zajęcia już od września, przesłuchania już trwają mówi gość Radia Radom –  Olga Antas.
Na deskach teatru Studio Buffo, ale także w wielkich musicalowych produkcjach stworzonych przez Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosę wychowały się całe pokolenia artystów, których spotkać można na scenach i estradach całego kraju. 

Słuchacze  Studia Piosenki Metro w Radomiu mogą korzystać ze szczególnych przywilejów w obszarze wszystkich aktywności Studio Buffo:

  1. Uczestniczyć w próbach wystawianych w Teatrze Studio Buffo spektakli, spotkać się z realizatorami, aktorami, muzykami, podejrzeć „życie teatru” z niedostępnej dla szerokiej publiczności strony.
  2. Dostęp w pierwszej kolejności do zapisów na organizowane przez Studio Buffo letnie warsztaty.
  3. Korzystać z preferencyjnych cen biletów na spektakle i koncerty w Teatrze Studio Buffo.
  4. Dostęp do specjalnie przygotowanego dla Studia Piosenki Metro repertuaru opartego na najbardziej wartościowej literaturze muzycznej zarówno z zakresu polskiego teatru muzycznego jak i piosenki.
  5. Wszystkie przeznaczone do pracy utwory będą uzupełnione profesjonalnie przygotowanymi podkładami (playbacki), a także kompletem materiałów nutowych.
  6. W szczególnych wypadkach możliwe będą konsultacje video odbywające się w systemie zarówno off jaki i on-line.
  7.  Wybrani przez pedagogów uczniowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w cyklicznie organizowanych przeglądach i koncertach. Szczególną ich forma będą konkursowe przesłuchania, na których jury przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia.

Uczestnikami zajęć w szkole Piosenki Metro w Radomiu mogą być dzieci od 7 lat, młodzież i dorośli.

 

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE