full screen background image

Stylowa Love, czyli wyjątkowe WalentynkiJeżeli szukacie pomysłu na spędzenie Walentynek z ukochaną osobą, to mam dla Was podpowiedź! Niech będzie to dzień, a może nawet dwa dni, które poświęcicie tylko sobie, z dala od tłumu, zgiełku i natłoku wydarzeń. 

Tak się szczęśliwie składa, że w tym roku Dzień Zakochanych  – 14 lutego – przypada w piątek, więc cały weekend ( przy odrobinie dobrej woli i świetnej organizacji ) możemy mieć dla siebie! Jeżeli już wyczerpaliście pomysły typu kino, biżuteria, kartki, zajączki, miśki, bielizna i tak dalej, to mam dla Was wskazówkę. Gdzie w Radomiu można niebanalnie, elegancko i z klasą spędzić walentynkowy wieczór, który dodatkowo może przedłużyć się na romantyczne śniadanie i to podane do łóżka?

STYLOWA LOVE

Restauracja Stylowa w hotelu Europejskim przygotowała na ten dzień specjalne menu, w którym znajdziecie na przykład sałatkę z krewetek i mango w sosie limonkowym, rozgrzewająca zupę, a na drugie danie ziołowe polędwiczki z ziemniakami nadziewanymi boczkiem podane z  karmelizowanymi warzywami lub sandacza podanego na czarnym ryżu z warzywnym tagiatelle. Walentynkowa kolacja nie może obyć się bez lampki wina i pysznego deseru – w tej roli sernik z musem truskawkowym(mniam).

PAKIET WALENTYNKOWY

Ta kolacja wcale nie musi (a może nawet nie powinna) zakończyć Waszego świętowania Dnia Zakochanych. Jeżeli wykazaliście się mistrzami organizacji, to macie dla siebie czas przynajmniej przez część weekendu. Warto skorzystać z Pakietu Walentynkowego przygotowanego przez Europejski Boutique Hotel.
To pakiet na dwa dni. W nim oprócz kolacji przygotowanej przez Szefa Kuchni specjalnie dla Was, jest także śniadanie podane do łóżka (!) No i nie mówcie, że choć raz o tym nie marzyliście 🙂
A to nie koniec atrakcji dla Zakochanych, bo w Pakiecie Walentynkowym czeka Was jeszcze relaksacyjna sesja w saunie dla dwojga. 

ZAREZERWUJ TERAZ

Restauracja Stylowa w Europejski Boutique Hotel to stylowe wnętrza w centrum miasta
(ul. Słowackiego 11, Radom). Wyjątkowe miejsce, w którym historia splata się ze sztuką kulinarną. Romantyczny klimat na tak wyjątkowy dzień – Dzień Zakochanych, święto miłości.
Ale warto zadbać wcześniej o rezerwację tego wieczoru, czy pakietu. Jak dokonać rezerwacji?
Najprościej zadzwonić pod numer telefonu 786 931 532 .

https://www.hoteleuropejski.radom.pl/

 

 

 

 

Komentarze