#Super Babcia #Super Dziadek#Super Babcia #Super Dziadek to konkurs dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

W oczach dziecka Babcia i Dziadek mogą być prawdziwymi bohaterami, którzy potrafią poradzić sobie z najbardziej nieprzewidywalnymi sytuacjami. Często są dla swoich wnuków postaciami o bajkowych przymiotach. Opowieści o ich przygodach nierzadko stają się rodzinnymi legendami, anegdotami, które pamięta się po latach ze wszystkimi szczegółami.

Dziadkowie są po prostu najlepsi – gdy trzeba przytulą, pocieszą, nakarmią, wysłuchają, ale dają namówić się też na szalone zabawy. Nie bacząc na wiek potrafią wcielić się w indiańskiego wodza, wróżkę czy kogokolwiek innego. Na takie historie o Waszych Dziadkach czeka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach – i ogłasza konkurs pn. „#Super Babcia & #Super Dziadek”.

Aby wziąć udział w konkursie należy dowolną techniką wykonać portret Babci lub Dziadka i dołączyć opis odpowiadając na pytanie: Dlaczego babcia/dziadek jest dla mnie super bohaterem/bohaterką?

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do lat 16.

Prace należy wysyłać na adres: p.plaskocinska@mgok.bialobrzegi.pl do poniedziałku.

Konkurs trwa do 31 stycznia.

Prace nadesłane na konkurs będą poddane pod głosowanie internetowe. Głosowanie to będzie trwać od 1 do 14 lutego po opublikowaniu wszystkich prac zgodnych z założeniami konkursu. Miejsca konkursowe tj. I, II i III miejsce będą przyznawane adekwatnie do zdobytej ilości polubień tj. lajków pod zdjęciem.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie zamieszczonym na stronie MGOK-u.

Komentarze