full screen background image

„Świat w ogniu”Gwiazdorska obsada w zrealizowanej z rozmachem trzeciej odsłonie klasyka kina akcji. Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta. „Świat w ogniu” w kinach od 23 sierpnia

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z  terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Oficjalny zwiastun:

Reżyseria: Ric Roman Waugh („Infiltrator”, „Skazaniec”)
Obsada: Gerard Butler („Olimp w ogniu”, „300”, „Prawo zemsty”, „PS kocham Cię”), Morgan Freeman („Iluzja”, „Last Vegas”, „Mroczny Rycerz”, „Olimp w ogniu”), Nick Nolte („Książę przypływów”, „Olej Lorenza”, „Wojownik”, „Prywatne piekło”), Jada Pinkett Smith („Matrix”, „Złe mamuśki”, „Magic Mike XXL”, „Zakładnik”), Tim Blake Nelson („Bracie, gdzie jesteś?”, „Ballada o Busterze Scruggsie”, „Syriana”)

źródło: materiały prasowe

Komentarze