Świąteczna bombka bożonarodzeniowa„Świąteczna bombka bożonarodzeniowa” – to konkurs, do udziału w którym zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty mieszkańców naszego miasta i okolic.

Aby wziąć udział w konkursie należy dowolną techniką przyozdobić bombkę. Można ją pomalować, przyozdobić, udekorować. Kształt bombki może być dowolny, niemniej jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince.

Należy wykonać 2 zdjęcia (w formacie jpg.) swojej pracy i przesłać je na adres: p.plaskocinska@mgok.bialobrzegi.pl. Każda praca powinna mieć swój tytuł. W mailu należy podać kontakt do uczestnika: adres e-mail oraz telefon z imieniem i nazwiskiem oraz tytuł pracy.

Gotowe bombki należy dostarczyć do Biblioteki MGOK najpóźniej do piątku, 18 grudnia do godziny 17.

Prace zgłoszone do konkursu zostaną poddane weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem konkursu przez komisję oraz będą opublikowane na fanpage’u facebook Organizatora – facebook.com/mgok.bialobrzegi.pl po terminie wyznaczonym do nadsyłania prac. Następnie zostaną poddane głosowaniu internetowemu. Głosowanie będzie trwać przez 14 dni po opublikowaniu wszystkich prac zgodnych z założeniami konkursu.

Wygrywa praca, która zbierze największą ilość polubień, tj. like’ów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie MGOK-u.

Komentarze