full screen background image

Światowy Tydzień PrzedsiębiorczościW dniach 12-18 listopada odbędzie się 11 edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W Radomiu oficjalne rozpoczęcie Tygodnia zaplanowane jest na 13 listopada.

– Radom jest po raz drugi koordynatorem Światowego Dnia Przedsiębiorczości, ponieważ chcemy przedstawiać nasze miasto jako miejsce przyjazne przedsiębiorczym ludziom. W ramach tego święta odbędą się w Radomiu spotkania z czempionami ze świata biznesu. Serdecznie zapraszam do udziału we wszystkich wydarzeniach – zachęcił wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości rozpocznie się w Radomiu debatą inauguracyjną pt. „Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości”, która odbędzie się 13 listopada w WSH o godz. 10:OO.

W programie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Radomiu są również konferencje poświęcone skutecznym technikom wsparcia sprzedaży, aktywności fizycznej w biznesie czy internetowym rewolucjom.

W czwartek 15 listopada odbędzie się także spotkanie z Pawłem Zarzyckim, pochodzącym z Radomia autorem wielu znanych start-upów, twórcą robota-zabawki o imieniu KODI.

Źródło: radom.pl

Komentarze