full screen background image
kula

Świetlna Stolica Polski 2019 – głosujmy na Radom!Radomskie iluminacje kolejny raz zachwyciły miłośników świetlistych dekoracji. W świątecznym plebiscycie „Świeć się z Energą” nasze miasto po raz trzeci z rzędu zwyciężyło w wojewódzkim etapie konkursu i tym samym zakwalifikowało się do rundy finałowej. Głosowanie na Świetlną Stolicę Polski, które rozpoczęło się 11 stycznia potrwa do najbliższego piątku.

tunel

Trwa jubileuszowa X edycja plebiscytu miast „Świeć się z Energą”.  W tym roku łączna pula nagród wynosi 200 000 zł. – Po raz trzeci z rzędu Radom zwyciężył w wojewódzkim etapie plebiscytu, czyli w głosowaniu na najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w Polsce. Tym samym, podobnie jak w ostatnich dwóch latach, do radomskich organizacji pozarządowych trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł ufundowany przez głównego sponsora plebiscytu, firmę Energa SA – informuje Urząd Miasta.

W głosowaniu na Świetlną Stolicę Polski 2019 bierze udział 16 mistrzów województw. Ogólnopolski finał tegorocznej edycji konkursu zakończy się 18 stycznia 2019 r.

Więcej szczegółów oraz zasady głosowania w rundzie finałowej można znaleźć na stronie www.swiecsie.pl.

Komentarze