Szlachetna Paczka w Radomiu szuka wolontariuszyPracowici, odpowiedzialni i przede wszystkim bezinteresowni – takich wolontariuszy poszukuje Szlachetna Paczka w Radomiu. To organizacja zrzeszająca ludzi o wrażliwym sercu, którzy stawiają na tzw. „mądrą pomoc”

Szlachetna Paczka w Radomiu szuka wolontariuszy. Potrzebni są pracowici i dyspozycyjni radomianie, którzy chcą bezinteresownie pomagać innym. Zgłoszenia do paczkowej drużyny odbywają się poprzez stronę internetową www.superw.pl. To pierwszy etap rekrutacji poprzedzający rozmowę kwalifikacyjną z liderką organizacji w Radomiu, Edytą Grymułą.

Szlachetna Paczka to organizacja, która stawia na tak zwaną „mądrą pomoc”. Wspiera seniorów, chorych i przede wszystkim rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Jak tłumaczy Grymuła – tu nie chodzi tylko o obdarowywanie prezentami, ale o zmotywowanie radomian do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian.

Finał tegorocznej akcji, czyli wręczenie potrzebującym paczek z produktami przekazanymi przez darczyńców tradycyjnie odbędzie się w grudniu. Radomscy wolontariusze planują tym razem obdarować około 100 rodzin.

Komentarze