The Flying Jazz Band zagra w ŁaźniThe Flying Jazz Band zagra w Łaźni w ramach 19 Radomskiego Festiwalu Jazzowyego – promujemy swoich

W skład The Flying Jazz Band wchodzą:

Artur Alter – współorganizator cyklicznego jam session „JAZZ w Szkapie/ArtCaffe”, koncentrującego grupę ok. 30 radomskich Muzyków. Brał udział w nagraniu dwóch płyt: „Arytmia” (The Crunch, 2013) oraz „Jazzualna SOLO” (płyta solowa, 2018).

Damian „Demon” Czarnecki – radomski trębacz zespołu „Alicetea”, współpracował ze Skubasem, Jamalem, Big Bandem Mundana, JMS Band. Porusza się w różnych nurtach od jazzu po muzykę elektroniczną.

Tomasz Grabski – Student Muzykologii na KULu, uczeń Zespołu Szkół Muzycznych 4 klasy II stopnia w Radomiu, uczący się pod okiem dra Pawła Kwaśnego, nauczyciel gry na gitarze, uczestniczył w wielu projektach, prowadził muzyczny zespół młodzieżowy, gitarzysta Big Bandu Mundana, dj i wodzirej, konferansjer imprez okolicznościowych, na gitarze gra od 13 lat.

Grzegorz Olewiński – puzonista, drogę muzyczną rozpoczynał w RMOD „Grandioso”, uczył się w PSM I i II stopnia w Radomiu w klasie Henryka Małeckiego. Już w liceum ciągnęło go do muzyki rozrywkowej. W 2002 r. dołączył do zespołu Le Illjah, z którym to w 2003 r. na Ostróda Reggae Festival zdobył główną nagrodę. Kolejne sukcesy odnosił z formacją Alicetea. I miejsce na Reggae w Kielcach 2007, I miejsce na Reggae na Piaskach 2008, nagroda publiczności w konkursie Przebojem Na Antenę 2009, półfinał programu Must Be The Music. Na koncie ma 4 płyty długogrające. Wiele lat współtworzył Big Band Mundana, koncertuje i nagrywa jak muzyk sesyjny.

Artur Pacek – pisze o sobie: perkusista z przypadku i zamiłowania.

Jakub „Janus Kwinta” Sak – pedagog, nauczyciel wychowania muzycznego. W latach 1985-1987 reprezentował Radom z Beatą Strzechą oraz Edytą Głogowską w ogólnopolskich przeglądach poezji śpiewanej w Gdańsku. Klawiszowiec w zespole „Foxy Kox”. Fascynuje go jazz, funk oraz blues. Współorganizator i uczestnik radomskich jam sessions „Jazz w Szkapie”/Art Cafe.

Koncert odbędzie się w sobotę, 24 października. Początek o godz.18.

Obowiązuje limit miejsc. Bezpłatne wejściówki dostępne do wyczerpania.

Komentarze