full screen background image

TOYOTA ROMANOWSKI – DEALEREM ROKU 2019!Toyota Romanowski została dealerem roku 2019

Dla Toyota Romanowski 2019 rok był rokiem bardzo udanym. Firma, która ma swoje oddziały w Radomiu, Kielcach oraz Krakowie osiągnęła najwyższy udział w rynku w sprzedaży samochodów nowych. Zarówno w Radomiu, Kielcach jak i w Krakowie najczęściej kupowanym samochodem była Toyota, a co najważniejsze kupowana w salonie Toyota Romanowski.

Niedawno Toyota Romanowski Radom otrzymała kolejną prestiżową nagrodę – tytuł Dealera Roku 2019. Wyróżnienie to zostało przyznane przez Toyotę Motor Poland trzem najlepszym dealerom w Polsce. Jednym z nich jest właśnie salon w Radomiu. Złożyło się na to wiele czynników: bardzo dobre wyniki sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta, nowoczesny obiekt, innowacyjność oraz stały rozwój firmy.

Trzeba podkreślić iż na ten sukces firma pracuje od 27 lat. Dokładnie tyle istnieje na rynku radomskim. Początek działalności to niewielki salon w wynajmowanym obiekcie a w chwili obecnej firma może poszczycić się ogromnym obiektem przy ulicy Kieleckiej, na który składa się salon samochodów nowych, serwis, blacharnia, lakiernia jak również salon samochodów używanych.

Komentarze