full screen background image

Trzech chętnych do wymiany oświetlenia stadionu MOSiR-uTrzy oferty wpłynęły do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na przetarg dotyczący modernizacji oświetlenia na stadionie przy ulicy Narutowicza. Najkorzystniejszą, na kwotę nieco ponad 3 mln 270 tys. złotych złożyła Ada-Light sp. z o.o. z Gostynina

Zamawiający przeznaczył na zadanie pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy” nieco ponad 3 mln złotych brutto.

Za kompleksowe wykonanie zamówienia w ramach zadania Ada-Light zaproponowała cenę 3 270 570,00 zł brutto. Konsorcjum firm Zesti Fos sp. z o.o. oraz Energo Inwest z Serocka wyceniło prace na kwotę 3 321 513,00 zł brutto, a Pietras sp. z o.o. z Tarnowa na kwotę 4 491 100,00 zł brutto. Wszystkie trzy podmioty, które stanęły do przetargu dały siedem lat gwarancji. Komisja przetargowa przystąpiła do sprawdzania ofert.

Projekt zakłada montaż czterech 35-metrowych masztów, a na każdym z nich od 38 do 41 naświetlaczy LED. W ramach zadania pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań ekstraklasy”, na trybunie A i B zostaną także wymienione stare i zainstalowane nowe projektory.

Stosowne natężenie oświetlenia umożliwi przeprowadzenie wieczornego treningu, rozgrywanie piłkarskich spotkań ligowych czy organizację imprez, z których przeprowadzona może być transmisja HDTV (2000lx).

Źródło i foto: MOSiR Radom

Komentarze