Tyczyński: Delegat PZPN-u bardzo dobrze ocenił radomskie stadionyStadiony MOSiR-u zostały pozytywnie zaopiniowane przez delegata PZPN-u – poinformował w Mocnej Rozmowie wiceprezydent Radomia Mateusz Tyczyński. Przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej wizytował w Radomiu, by ocenić postęp prac na dwóch obiektach – stadionie przy ulicy Narutowicza i kolejnym przy ul. Struga. To obiekt wchodzący w skład Radomskiego Centrum Sportu

Delegat PZPN-u bardzo dobrze ocenił radomskie stadiony – poinformował w Mocnej Rozmowie wiceprezydent Radomia Mateusz Tyczyński. Mowa o dwóch obiektach podlegających MOSiR-owi. Jeden z nich to stadion przy ul. Narutowicza z unowocześnionym systemem oświetlenia. Drugi – wchodzący w skład powstającego od 2016 roku Radomskiego Centrum Sportu.

Stadion Radomskiego Centrum Sportu ma zostać oddany do użytku 31 grudnia. Na chwilę obecną trwają tam prace przy trybunie północnej, gdzie wzmacniane są fundamenty. W kolejnych etapach mają zostać ułożone prefabrykaty zapobiegające gromadzeniu się wody, zamontowane słupy, metalowa konstrukcja dachu i położona murawa. Drugi obiekt RCS-u – hala widowiskowo-sportowa jest w trakcie procesu odbioru systemu pomiarowego i podłączenia do energii elektrycznej.

Do tej pory budowa RSC-u wraz z aneksami pochłonęła ponad 215 mln zł.

Komentarze