full screen background image

Utrudnienia w ruchu na drodze Jaszowice – GolędzinOd czwartku, 29 sierpnia zostanie zamknięty dla ruchu odcinek drogi Jaszowice-Golędzin, od skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną m. Jaszowice do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 733 w Golędzinie

Obecnie prowadzona jest rozbudowa drogi powiatowej nr 3503W Młódnice-Jarosławice-Cerekiew-Radom. Wykonawca robót planuje rozpoczęcie robót bitumicznych związanych z ułożeniem warstwy ścieralnej 29 sierpnia.

Prace będą wykonywane w trzech etapach przy całkowitym zamknięciu odcinków drogi powiatowej z umożliwieniem dojazdu mieszkańców do posesji. W pierwszej kolejności zostanie zamknięty odcinek: Jaszowice – Golędzin (od skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną w m. Jaszowice do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 733 w m. Golędzin).

Ruch tranzytowy będzie odbywał się wyznaczonym objazdem drogami powiatowymi i drogą krajową nr 12 przez: Radom, Wolanów, Wawrzyszów, Krzyszkowice, zgodnie z oznakowaniem w terenie.

Wykonawcy robót proszą uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac budowlanych oraz o zwrócenie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe.

Objazd będzie obowiązywał przez około 2 tygodnie.

Komentarze