W Verle Küchen do zgarnięcia iPadyTo świetny czas na to, by wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości meble Verle i inteligentne urządzenia marki Siemens. Do takiego zestawu Verle Küchen gratis dorzuca iPad. Dowiedz się, jak skorzystać z promocji.

Jak otrzymać iPada w Verle Küchen?

W studiach meblowych Verle Küchen trwa promocja, w której premiowany jest zakup mebli kuchennych wraz z urządzeniami Siemens. Wystarczy że do zestawu mebli kuchennych dobierzemy trzy sprzęty marki Siemens z serii Home Connect, by w prezencie otrzymać iPad. Z promocji skorzystać możemy w każdym z partnerskich studiów Verle.

Akcja trwa do 31.12.2020r i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji dostępny jest w salonach Verle Küchen.

Trwałe meble do kuchni i domu

Verle Küchen jest producentem wysokiej klasy mebli modułowych, które produkowane są na zamówienie w renomowanych niemieckich fabrykach. Kolekcje Verle zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia zaaranżowanie wnętrza w dowolnym stylu. Jakość mebli potwierdza aż 5-letnia gwarancja. Zastosowanie mebli modułowych pozwala na pełne wykorzystanie potencjału każdego pomieszczenia, a uniwersalny design sprawia, że meble Verle sprawdzą się nie tylko w kuchni, lecz także w łazience, salonie, garderobie, pralni czy przedpokoju.

Salony Verle Küchen – gdzie znaleźć?

Oficjalnym dystrybutorem mebli Verle Küchen w Radomiu jest Studio Kuchni Olkam, mieszczące się przy ul. Moniuszki 22. W salonie Olkam oferowane są kompleksowe usługi projektowania i aranżacji kuchennych wnętrz. W studiu – poza meblami – zamówimy sprzęt AGD, jak również dekoracyjne dodatki, oświetlenie czy akcesoria kuchenne.

Funkcjonalne rozwiązania do mebli Verle

Na zdjęciu: kolekcja mebli kuchennych Cascada od Verle

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym – w pełni słusznie – zależy na funkcjonalnym zagospodarowaniu kuchni, marka Verle Küchen przygotowała szereg praktycznych rozwiązań, które usprawniają wykonywanie kuchennych zadań i ułatwiają korzystanie z zabudowy meblowej. W asortymencie Verle znajdują się m.in. automatycznie otwierane i zamykane szafki górne, kosze na prowadnicach, szafki typu cargo czy systemy do szafek narożnych.

Sprzęty Siemens Home Connect w salonach Verle

Marka Siemens to oficjalny partner Verle Küchen w zakresie AGD. Wykorzystywana w inteligentnych urządzeniach Siemens technologia Home Connect daje możliwość zdalnego sterowania pracą wszystkich sprzętów za pomocą dedykowanej aplikacji. Dzięki temu dużo łatwiej jest nam rozplanować poszczególne zadania w ciągu dnia. My oszczędzamy czas, a, przy wykorzystaniu podpowiedzi i powiadomień, które pojawiają się na naszym urządzeniu mobilnym, nasze sprzęty pracują wydajniej.

Komentarze