full screen background image

Wakacje w bibliotece: Tak to widzę – ja i moje osiedle„Tak to widzę – ja i moje osiedle” to projekt radomskiej książnicy w ramach tegorocznych „Wakacji w bibliotece”. Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym odbędą się w czterech filiach: Ustroniu, Gołębiowie, XV-leciu i Południu. – Uczestnicy projektu stworzą mapę swojego osiedla, na której znajdą się wszystkie ważne dla nich miejsca – mówi Martyna Sobańska z Miejskiej Biblioteki Publicznej

„Wakacje w bibliotece” to propozycja dla najmłodszych radomian. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu. Podczas 3-godzinnych zajęć nie zabraknie spotkań z ciekawymi gośćmi, warsztatów: fotograficznych, literackich czy związanych z mediami społecznościowymi. – Warto zaproponować swoim pociechom uczestnictwo w tym projekcie – zachęca Martyna Sobańska z MBP.

Akcja „Wakacji w bibliotece: Tak to widzę – ja i moje osiedle” startuje w poniedziałek, 1 lipca i kończy się 23 sierpnia.

Więcej informacji na temat „Wakacji w bibliotece” pojawi się wkrótce na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Komentarze