full screen background image

Wakacyjne oblicza muzyki: „W rytmie Kuby”Gratka dla kinomanów, którym muzyka w duszy gra. Trwa przegląd filmowy w Kinie Studyjnym Elektrowni  pn. „Wakacyjne oblicza muzyki”. Widzowie w każdy poniedziałkowy wieczór mogą obejrzeć filmy fabularne i dokumentalne związane z różnymi muzycznymi gatunkami. W najbliższy poniedziałek gorąca ojczyzna cygar i film „W rytmie Kuby”

„W rytmie Kuby” opowiada historię słynnego nowoorleańskiego zespołu „Preservation Hall Jazz Band”, który odtwarza swoje muzyczne korzenie i odkrywa połączenie, które przebiega znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić. Dołącz do zespołu, który przemierza Kubę w poszukiwaniu rodzimej muzyki. Muzyki, która przyczyniła się do powstania jazzu w Nowym Orleanie. Zobacz, jak spotkania z najbardziej kultowymi muzykami Kuby prowadzą do spontanicznej i uduchowionej współpracy. „W rytmie Kuby” to triumf ludzkiego ducha. Używając muzycznego języka wzywa nas do tego, abyśmy zrozumieli, że wszyscy jesteśmy tacy sami. To muzyczny most w świecie, w którym budowane są mury /Dystrybutor: Aloha Films/

Projekcja filmu „W rytmie Kuby” odbędzie się 22 lipca o godz. 20:15 w Kinie Studyjnym Filmów Artystycznych MCSW Elektrownia. Przegląd potrwa do 2 września.

Więcej na temat przeglądu filmowego „Wakacyjne oblicza muzyki” dowiesz się tutaj.

Początek seansów w każdy poniedziałek wakacji godz. 20.15 z wyjątkiem projekcji w dniu 3 września. Wszystkie filmy dozwolone od 15 lat. Pojedyncze bilety 12 zł w przedsprzedaży od piątku poprzedzającego projekcję. Karnety na nowy sezon 2019/20 w przedsprzedaży od 2 IX 2019.

Szczegóły programu na www.mcswelektrownia.pl

Komentarze