Wędzonka: Wykonawca RCS-u deklaruje dotrzymanie terminówTerminy deklarowane przez wykonawcę RCS-u są nierealne – uważa Wiesław Wędzonka z Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej. Chodzi o hale widowisko-sportową oraz stadion przy ul. Struga. Pierwszy obiekt ma być ostatecznie gotowy na koniec czerwca, a drugi – 31 grudnia tego roku

Wykonawca Radomskiego Centrum Sportu deklaruje dotrzymanie terminów – powiedział w Mocnej Rozmowie Wiesław Wędzonka z Klubu Radych Koalicji Obywatelskiej. Tę informację radny uzyskał od Grzegorza Janduły, prezesa MOSiR-u, odpowiedzialnego za inwestycję przy ul. Struga. Oznacza to, że hala RCS-u ma być gotowa na koniec czerwca, a stadion ostatniego dnia grudnia.

Zdaniem Wędzonki oddanie do użytku dwóch obiektów RCS-u w deklarowanych przez wykonawcę terminach jest jednak nieosiągalne. Jak uważa radny, realnym momentem w przypadku hali widowiskowo-sportowej będzie wrzesień, a stadionu – połowa przyszłego roku.

Przypomnijmy, opóźnienia przy budowie RCS-u stały się jednym z powodów wystosowania przez kibiców Radomiaka petycji w sprawie dymisji prezesa Janduły. Więcej na ten temat dowiedz się tutaj.

Komentarze