Wejściówka do muzeum za bilet na pociągWejściówka do muzeum za bilet na pociąg? To możliwe dzięki akcji „Koleją do kultury”. W ramach inicjatywy bilety na wszystkie wystawy prezentowane w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” można kupić za symboliczną opłatę. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich

– Organizatorem akcji promocyjnej „Koleją do kultury” są „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. Okazanie biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” gwarantuje tańszy wstęp na wystawy w cenie 3 zł – opisuje Kinga Maszczyńska z MCSW „Elektrownia”.

Radomska „Elektrownia” jest jedną z 33 instytucji kultury biorących udział w akcji. Na podstawie biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich otrzymamy rabat na przedstawienie teatralne  lub na bilet wstępu m.in. w Muzeum Wsi Radomskiej czy w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.

Zgodnie z regulaminem, aby wziąć udział w akcji „Kolejną do kultury” należy w okresie jej obowiązywania zakupić jeden z biletów na pociąg uruchamiany przez Spółkę KM i w ciągu 30 dni od daty upływu ważności biletu Spółki KM zakupić bilet ze zniżką u jednego z partnerów akcji promocyjnej, z którym organizator zawarł umowę, z zastrzeżeniem, że ostatnim dniem trwania akcji promocyjnej jest 31.12.2018 r.

Szczegóły akcji promocyjnej w tym lista instytucji partnerskich dostępne są na stronie internetowej: www.dokultury.mazowieckie.com.pl

Komentarze