,,Wkręć się w teatr” z AmfiteatremW ramach cyklu ,,Wkręć się w teatr’’ realizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury ,,Amfiteatr’’ w najbliższą niedzielę, 21 lutego, aktorzy Teatru ,,Fuzja’’ z Poznania zaprezentują spektakl ,,Odkrywcy’’. Z powodu pandemii i związanymi z nią obostrzeniami projekt realizowany jest w formule online

Sztuka, dedykowana najmłodszym widzom,  zabiera w podróż po tajemniczych wyspach, dżunglach i kosmosie. Odkrywa również tajemnicę, jak przygotować się do wyprawy na koniec świata.

— Chcemy zachęcić młodych widzów, żeby szukali przygód i odkrywali nowe miejsca —mówi Alicja Gryz-Wasil, kierownik Działu Edukacji Kulturalnej w ,,Amfiteatrze”. 

Do tej pory, za udział w wydarzeniach organizowanych przez placówkę, najmłodsi zbierali pieczątki do ,,Kart Stałego Widza”. Te wymieniano potem na nagrody. Ze względu na pandemię karty zastąpił ,,Teatralny Szkicownik”. Po każdym spektaklu można go pobrać ze strony internetowej ,,Amfiteatru”.

— Dzięki temu całą niedzielę można spędzić z teatrem — dodaje Alicja Gryz-Wasil.

Spektakl “Odkrywcy” będzie można obejrzeć wyłącznie 21 lutego o godzinie 11 na kanałach społecznościowych Miejskiego Ośrodka Kultury ,,Amfiteatr”.

Fot: MOK ,,Amfiteatr”

Komentarze