Wybory do Europarlamentu: Jarosław KalinowskiKandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego, Europoseł Jarosław Kalinowski (PSL), zachęcał dziś radomian do udziału w niedzielnych wyborach do Europarlamentu. Jako Europoseł kolejnej kadencji polityk chce kontynuować rozwój infrastruktury, zadbać o ochronę środowiska, wdrażać w życie nowe technologie oraz rozwijać rolnictwo w naszym regionie.

Jarosław Kalinowski jest działaczem PSL, przewodniczącym Rady Naczelnej oraz posłem do Parlamentu Europejskiego VII i VIII kadencji. Dawniej pełnił funkcje ministra, wiceprezesa Rady Ministrów, wicemarszałka Sejmu oraz prezesa PSL.

– Trzeba uczynić wszystko, wykorzystać wszelkie możliwości, żeby młodzi ludzie nie wyjeżdżali z Radomia, lecz wręcz przeciwnie – znaleźli tu miejsce realizacji własnych aspiracji. Priorytetami w przyszłej perspektywie Unii Europejskiej będzie innowacyjna gospodarka i ochrona środowiska. Radom ma swój potencjał, ma dwie renomowane uczelnie. Należy wykorzystać położenie Radomia. Możliwości jest dużo. Nasza Koalicja Europejska uzyskała dla Polski najwyższy budżet i w polityce spójności i na rozwój obszarów wiejskich. Chcemy uczynić to samo w kolejnej perspektywie – mówił Jarosław Kalinowski.

Jarosław Kalinowski jako Europoseł kolejnej kadencji chce kontynuować rozwój infrastruktury, zadbać o ochronę środowiska, wdrażać w życie nowe technologie i rozwijać rolnictwo w naszym regionie.

Przypominamy, że wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w najbliższą niedzielę, 26 maja br.

Komentarze