Wygrana Pilicy na początku zmagań

Pilica Białobrzegi pokonała w Złotokłosie miejscową Perłę 1:3, w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi mazowieckiej.

Podopieczni trenera Macieja Śliwowskiego bez większych problemów uporali się z beniaminkiem IV ligi, Perłą Złotokłos 1:3. Ten mecz może nie należał do piłkarskich szlagierów, nie mniej jednak trzy punkty cieszą.

Sędzia główny ledwo dał znać na rozpoczęcie spotkania, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Damian Stanisławski. Niestety radość z bramki nie trwała zbyt długo, bo w 14. minucie spotkania wyrównującą bramkę zdobył Jakub Paszkiewicz i trzeba było wszystko zaczynać od początku. Pierwsza połowa nie przyniosła nam już goli.

Druga część widowiska rozpoczęła się znów lepiej dla piliczan, którzy w 52. minucie, za sprawą Konrada Paterka obieli prowadzenie. Wynik na 3:1 ustalił strzelec pierwszej bramki, Damian Stanisławski i trzy punkty powędrowały do Białobrzeg.

PERŁA ZŁOTOKŁOS – PILICA BIAŁOBRZEGI 1:3 (1:1)