Wyjątkowy album muzyczny „Świąteczne Mazowsze” powstaje w RadomiuTrwają pracę nad wyjątkową płytą, na której znajdą się kolędy oraz świąteczne utwory. Projekt współfinansowany z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego pozwolił dzieciom i młodzieży z Mazowsza poznać kulisy powstawania produkcji muzycznej, ale także sprawdzić się w roli wokalisty w prawdziwym studiu nagraniowym

„Świąteczne Mazowsze” to nazwa projektu realizowanego przez Radomską Szkołę Rock’a we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Dzieci i młodzież biorąca udział w warsztatach ma okazję do uczestniczenia w prawdziwej profesjonalnej produkcji muzycznej. 

Mówi Mikołaj „Czester” Ganabisiński, odpowiedzialny za projekt.

Na krążku znajdzie się dwanaście utworów. Będą to kolędy i utwory związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wokalistów będzie około dwudziestu. Są to dzieci i młodzież nie tylko z Radomia i okolic, ale z także z terenu całego Mazowsza. Efekt studyjnej pracy trafi do osób samotnych i odizolowanych z uwagi na trwająca pandemię. 

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Po premierze krążek będzie rozdawany za darmo. Oprócz podopiecznych instytucji socjalnych i pomocowych, otrzyma go każdy kto zgłosi się do studia przy ul. Sienkiewicza 8 w Radomiu, w którym powstaje płyta. Album zostanie wydany w nakładzie kilkuset egzemplarzy. 

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE