Wysokie wygrane Potworowa, Błotnicy i Suchej

Druga kolejka A klasy w grupie II należała do bardzo interesujących, chociażby pod względem strzelonych bramek. Łącznie w drugiej kolejce tej grupy padło, aż 34 bramek !

Kolejne wysokie zwycięstwo piłkarzy KS Potworów świadczy o tym, że ta drużyna będzie biła się o awans do okręgówki. Na chwilę obecną kroku nie odstępuję im Chojniak Wieniawa, który również dobył komplet punktów oraz Sokół Przytyk, który do przerwy przegrywał 0:2, by ostatecznie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść i zwyciężyć 4:2.

W Wyśmierzycach miejscowy MKS podejmował KS Błotnicę. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek, choć to goście byli bardziej aktywni pod bramką rywala i tylko kwestią czasu było kiedy padnie pierwsza bramka. Na to nie musieliśmy długo czekać, bo już na początku drugiej połowy piłkarze z Błotnicy rozwiązali worek z bramkami, by ostatecznie wygrać 0:5. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Powały Taczów z Zodiakiem Sucha.

SKS POTWORÓW – JAGUAR WOLANÓW 2:1 (2:1)