full screen background image

Wystawa fotografii BZ WBK Press Foto 2017Resursa Obywatelska zaprasza na otwarcie wystawy zdjęć 13. edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto 2017. Będą też dwudniowe warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych.

Na wystawie zostanie zaprezentowanych 149 najlepszych zdjęć polskich fotoreporterów. Zwiedzający wystawę będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać aparat fotograficzny.

Otwarcie wystawy 9 czerwca o godz. 18 w Resursie Obywatelskiej.

9 i 10 czerwca odbędą się bezpłatne warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych, które prowadzi Karolina Jonderko, absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej i PWSFTViT w Łodzi, laureatka wielu konkursów fotograficznych w Polsce i na świecie, w tym i BZWBK Press Foto.

W programie warsztatów (9 czerwca od godz. 19 i 10 czerwca godz. 11 – 15) m.in.: wprowadzenie do fotoreportażu, przegląd portfolio oraz zajęcia praktyczne.

Autor najlepszego zdjęcia w kategorii „Człowiek”, wykonanego podczas warsztatów, otrzyma nagrodę w postaci aparatu fotografii natychmiastowej Instax mini 70 z filmem.

Dodatkowo 3 najlepsze zdjęcia z każdego miasta, wykonane podczas warsztatów aparatem Instax, będą na bieżąco zamieszczane na planszy podróżującej po Polsce z wystawą, dostępnej dla zwiedzających.

Nagrodzone zdjęcie zostanie opublikowane na profilu BZ WBK Press Foto na Facebooku.

Udział w warszatatch jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia: biuro@bzwbkpressfoto.pl.

Komentarze