full screen background image

Zajęcia Nordic Walking w radomskich parkachWszyscy, którzy po zimie pragną wrócić do formy, mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych „Nordic Walking”. Spotkania w radomskich parkach z udziałem instruktorów będą organizowane od 1 kwietnia do 28 czerwca w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Zapisy potrwają do 27 marca br.

„Nordic Walking” to zajęcia sportowo-rekreacyjne polegające na grupowych spacerach z kijkami nordic walking. Regularne chodzenie z kijkami poprawia pracę układu oddechowego i sercowo-naczyniowego oraz wzmacnia stawy. „Nordic Walking” to świetna opcja dla towarzyskich osób preferujących umiarkowany wysiłek na świeżym powietrzu.

– Zajęcia będą się odbywały w radomskich parkach, minimum jeden raz w tygodniu (60 min), w 15-20 osobowych grupach. Nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń będą czuwać profesjonalni instruktorzy posiadający stosowny certyfikat. W zajęciach może uczestniczyć każda osoba, która nie ma przeciwwskazań do tego rodzaju aktywności – informuje Urząd Miejski w Radomiu.

Zapisy chętnych będą prowadzone do 27 marca br. w Biurze Sportu Urzędu Miejskiego w Radomiu pok. 73 A (parter), wejście od ul. Żeromskiego, w godz. 8.00-16.30.

Komentarze