Zamkną rondo, będą utrudnieniaUwaga kierowcy. Będą utrudnienia w ruchu. 29 i 30 czerwca oraz 1 lipca zostanie zamknięte rondo na ul. Żeromskiego. Autobusy linii 10 i 21 pojadą objazdami

W tych dniach drogowcy będą układali asfalt na trasie N-S, dlatego rondo w pobliżu wiaduktu na ul. Żeromskiego zostanie czasowo wyłączone z ruchu wraz z jego wlotami: z ulic Szklanej, Siennej i bocznej jezdni ulicy Żeromskiego, biegnącej wzdłuż wiaduktu. Objazd w obu kierunkach będzie poprowadzony ulicami: Zbrowskiego i Katowicką. Ruch lokalny będzie możliwy przez ulice Kolberga.

Objazdami pojadą również autobusy komunikacji miejskiej. Linia 10 pojedzie ulicami Struga, Szklaną, Katowicką, Zbrowskiego, Żeromskiego i 25 Czerwca. Linia 21 ulicami Struga, Szklaną, Katowicką, Zbrowskiego, Żeromskiego i Lubelską.

Zawieszone będzie funkcjonowanie przystanków Szklana / Kolberga (NŻ) 01 i 02, Żeromskiego / Sienna (NŻ) 07. Na objazdach będą obowiązywały przystanki Zbrowskiego / Leśniczówka 01 i 02.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców.

KomentarzeCLOSE
CLOSE