full screen background image

ZAŚPIEWAJ W PIONKACH! ZGŁOSZENIA TYLKO DO KOŃCA MARCA!Gościem Radia Radom jest Marcin Alot – dyrektor CAL w Pionkach

Do końca marca trwa nabór chętnych do udziału w konkursowej części Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka.

Zgłoszeń można dokonać w czterech kategoriach wiekowych:
kat. I – uczniowie szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat,
kat. II – uczniowie szkół gimnazjalnych,
kat. III – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
kat. IV – osoby dorosłe.
Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Aktywności Lokalnej do 30 marca br. Na stronie www.cal.pionki.pl znajdziecie regulamin konkursu. Z udziału w konkursie wykluczeni są soliści, którzy w ubiegłorocznej edycji festiwalu zostali nagrodzeni lub wyróżnieni. Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej karty zgłoszeniowej z dołączonym podkładem muzycznym, ponieważ ilość osób, które będą mogły wziąć udział w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona.

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, w tym roku odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia. Patronem honorowym festiwalu ponownie został Andrzej Piaseczny.

Tak jak w ubiegłym roku pierwszy dzień festiwalu to otwarte przesłuchania wokalne, do których mogą się zgłaszać soliści z całego kraju. W tym roku będą mieli szansę zmierzyć się z repertuarem polskiej muzyki rozrywkowej, powstałej w latach 1957-1990 (w czasach świetności płyty winylowej, do których to czasów festiwal nawiązuje).

 

Gwiazdą drugiego dnia festiwalu będą Trubadurzy, a gościem honorowym Wojciech Gąsowski.

Komentarze