full screen background image

Zbliżenia – C. Center – Milion nowych chwilMałgorzata Pawlak zapraszam na kolejne Zbliżenia, czyli magazyn literacki Radia Radom. Dziś Anna Pruska, kierownik filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu opowie nam o nowości wydawniczej – Catherine Center – Milion nowych chwil

Z okładki Milion nowych chwil:

„Niezapomniana historia miłosna, która pokazuje, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach jest miejsce na chwile radości
Piękna i pełna mocy powieść o przetrwaniu

Młoda, piękna i zdolna Margaret właśnie skończyła studia i zaraz rozpocznie wymarzoną pracę. Do tego jest w szczęśliwym związku z Chipem – przystojniakiem, który wkrótce ma otrzymać licencję pilota. Są walentynki i spodziewa się, że podczas wycieczki samolotem Chip jej się oświadczy. Potem wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie.

Jednak najpiękniejszy dzień w jej życiu zamienia się w koszmar. Romantyczny lot cessną kończy się wypadkiem, a Margaret odnosi poważne obrażenia i jest sparaliżowana. W jednej chwili traci wszystko. W szpitalu musi zmierzyć się z bolesną prawdą, że nic już nie będzie takie samo jak dawniej. Czy będzie potrafiła znaleźć własny sposób na życie, a po drodze zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami, uleczyć złamane serce i zrozumieć, że miłość można znaleźć w najmniej oczekiwanym miejscu?

Poruszająca fabuła, bohaterka, z którą łatwo się utożsamić, romantyczna historia miłosna, zabawne dialogi i odpowiednia dawka czarnego humoru czyni z tej powieści fantastyczną feel good novel.”

Dane książki:

Tytuł oryginału: How to Walk Away
• Tłumaczenie: Anna Rajca-Salata
• Wydanie: 1
• Data wydania: 17.07.2019
• Oprawa: miękka ze skrzydełkami
• Liczba stron: 416
• Format: 13.0 x 20.0 cm
• Autor: Catherine Center

Konkurs rozstrzygnięty

Na zakończenie dodam, że przyszła odpowiedź na pytanie konkursowe jakie zadałam w poprzedniej audycji. Ten niegrzeczny chłopiec to Mikołajek. Gratuluję panu Michałowi. Nagrodą oczywiście jest książka.

Komentarze